Mokymai „Teoriniai ir metodiniai turto bei verslo vertinimo pagrindai“, skirti pasirengti turto vertintojo asistento kvalifikacijos egzaminui.

Data

2022 08 01

Įvertinimas
0
pexels-karolina-grabowska-6214956.jpg

AVNT 2022 m. rugsėjo 19–23 d. organizuoja 45 akad. val. mokymus, skirtus pasirengti turto vertintojo asistento kvalifikacijos egzaminui. Mokymai vyks AVNT patalpose Rinktinės g. 48A, Vilniuje“. 

Mokymai skirti asmenims, norintiems pasiruošti vertintojo asistento egzaminui, todėl mokymuose bus pateikiamos būsimam vertintojui reikalingos pagrindinės žinios apie turto ir verslo vertinimo veiklą Lietuvoje, vertinimo veiklos teisinį reglamentavimą, supažindinama su Tarptautiniais ir Europos vertinimo standartais, pagrindiniais vertinimo metodais, pateikiama žinių apie reikalavimus vertinimo ataskaitai, išdėstomi ekonomikos, statistikos, apskaitos pagrindai. Mokymų lektoriai tiek teoretikai, tiek praktikai noriai dalinasi turima patirtimi ir mokymų metu  atsakys į jums kylančius klausimus. Dalyvavimas mokymuose suorientuos, ką reikia išmanyti, norint laikyti vertintojo asistento egzaminą ir sėkmingai pradėti vertintojo asistento darbą.

Smulkesnė informacija teikiama svetainės skyriuje VEIKLOS SRITYS » VERTINIMAS » MOKYMAI » Norintiems tapti vertintojo asistentais.
Maloniai kviečiame į mokymus registruotis iki 2022 m. rugsėjo 5 d. el. paštu [email protected] arba telefonu (8 5) 259 5968.
Registruojantis būtina nurodyti klausytojo vardą, pavardę ir mokėjimo rekvizitus (jei asmuo už seminarą mokės asmeniškai – adresą ir telefono numerį; jei už seminarą mokės įmonė – įmonės pavadinimą, juridinio asmens kodą, PVM mokėtojo kodą, buveinės adresą, telefono numerį). Nurodyti duomenys reikalingi sąskaitai faktūrai parengti. Asmens duomenis mokėjimų atlikimo ir buhalterinės apskaitos tvarkymo tikslais tvarko Nacionalinis bendrųjų funkcijų centras (NBFC).

Mokestis už mokymus 270 eurų, mokamas iš anksto pavedimu į AB SEB banke esančią AVNT biudžetinę sąskaitą Nr. LT16 7044 0600 0808 2141. Banko kodas – 70440. Mokėjimo paskirtyje nurodykite, kad mokėjimas atliekamas „už asistento mokymus“. Už mokymus prašome sumokėti tik gavus patvirtinimą, kad susirinko reikiamas klausytojų skaičius.