Skelbiamas rekomendacijų „Finansinės apskaitos paslaugų teikimo sutarties pavyzdinė forma“ projektas

Data

2022 06 15

Įvertinimas
0
pexels-ylanite-koppens-796602.jpg

AVNT skelbia pasiūlymams ir pastaboms teikti rekomendacijų „Finansinės apskaitos paslaugų teikimo sutarties pavyzdinė forma“ projektą, parengtą vadovaujantis  Lietuvos Respublikos finansinės apskaitos įstatymo 12 straipsnio Metodinis vadovavimas apskaitai 6 dalies 2-6 punktais, ir finansinės apskaitos paslaugų teikimo sutarties pavyzdinės formos projektą.

Šios rekomendacijos skirtos pelno siekiantiems ir pelno nesiekiantiems subjektams, išskyrus viešojo sektoriaus subjektus, dėl finansinės apskaitos paslaugų teikimo sutarties (toliau tekste – Sutartis) pavyzdinės formos (toliau tekste –Forma). Šių rekomendacijų tikslas yra padėti subjekto vadovui (toliau tekste – Užsakovas) ir finansinės apskaitos paslaugų vykdytojui (toliau tekste – Vykdytojas) nustatyti pasirašomos Sutarties turinį. 

Kiekvienas Užsakovas ir Vykdytojas AVNT rekomenduojamą Sutarties Formos struktūrą gali patikslinti atsižvelgiant į kiekvieno individualius poreikius ir pateiktą Sutarties Formą turėtų vertinti, ją naudoti pritaikant ją prie konkrečių Sutartyje sutartų dalykų, pavyzdžiui, gali būti palikti tik tie Sutarties Formos punktai, kurie yra aktualūs Užsakovui ir Vykdytojui.

Rekomendacijų projekto rengėja yra Apskaitos ir metodologijos skyriaus vedėja Airi Masilionienė, tel. (8 5) 205 2079, el. p. [email protected].

Pasiūlymus ir pastabas dėl rekomendacijų projekto prašytume pateikti iki 2022 m. birželio 23 d. el. paštu [email protected] arba aukščiau nurodytu rekomendacijų projekto rengėjos el. pašto adresu.