2024-04-05

Tęsiama registracija į mokymus, skirtus pasirengti vertintojo kvalifikacijos egzaminui

Tęsiama registracija į 2024 m. balandžio 24–25 d. AVNT organizuojamus 16 val. trukmės mokymus, skirtus pasirengti vertintojo kvalifikacijos egzaminui. Mokymai vyks AVNT patalpose, Rinktinės g. 48A, Vilniuje. 

Mokymai skirti asmenims, norintiems pasiruošti vertintojo kvalifikacijos egzaminui, todėl mokymuose bus pateikiamos būsimam vertintojui reikalingos pagrindinės žinios apie turto ir verslo vertinimo veiklą Lietuvoje, vertinimo veiklos teisinį reglamentavimą, supažindinama su Tarptautiniais ir Europos vertinimo standartais, praktinių užduočių sprendimu.

Išsamesnė informacija teikiama AVNT interneto svetainės skyriuje VEIKLOS SRITYS » VERTINIMAS » MOKYMAI » Norintiems tapti vertintoju.
Maloniai kviečiame į mokymus registruotis iki 2024 m. balandžio 18 d. el. paštu [email protected] arba telefonu (8 5) 259 5968.

Registruojantis būtina nurodyti klausytojo vardą, pavardę ir mokėjimo rekvizitus (jei asmuo už seminarą mokės asmeniškai – adresą ir telefono numerį; jei už seminarą mokės įmonė – įmonės pavadinimą, juridinio asmens kodą, PVM mokėtojo kodą, buveinės adresą, telefono numerį). Nurodyti duomenys reikalingi sąskaitai faktūrai parengti. Asmens duomenis mokėjimų atlikimo ir finansinės apskaitos tvarkymo tikslais tvarko Nacionalinis bendrųjų funkcijų centras. 

Mokestis už mokymus 144 eurai, mokamas iš anksto pavedimu į mokėjimo paslaugų teikėjo Lietuvos Respublikos finansų ministerija sąskaitą Nr. LT35 4040 0636 1000 0109. Finansų įstaigos kodas 40400, Mokėjimo paskirtyje nurodykite, kad mokėjimas atliekamas „už vertintojo mokymus“. Už mokymus prašome sumokėti tik gavus patvirtinimą, kad susirinko reikiamas klausytojų skaičius.